Avengers:İnfinity War Fragmanı yayınlandı!!

Uzun zamandır merakla beklenen Avengers:Infinity War fragmanı geldi. Avengers’ı son filminden bu yana seriyi bir sonraki aşamaya yani Galaktik evrene taşıması beklenen, Infinity War serisinin ilk filminin fragmanı heyecan uyandırdı.

FRAGMAN NE İÇERİYOR?

Merakla beklenen baş kötümüz Thanos’u sonunda doya doya gösterdiler.Kendisi Deli Titan olarak bilinir. Bilmeyenler için Thanos, Yenilmezler serisinde ki tüm olayların arkasındaki kişimizdir. Fragmanda göze çarpanlar şöyle;
1. Örümcek Adam’ın yeni kostümü. Bu kostümü Örümcek Adam:Eve Dönüş filminin sonunda, Tony Stark’ın Örümcek Adam’ı Yenilmezler’e davet ettiği sırada görmüştük.
2. Kaptan Amerika yani yeni adıyla Nomad’ı görüyoruz. Yeni stili ile dikkatimizi üzerine çekti. Kalkanından yoksun bir kaptanı görmek ilginç olacaktır.
3. Thor ve Galaksinin Koruyucuları’nı birlikte gördük. Sonunda Galaksinin Koruyucuları’nın olaylara dahil olması bizi mutlu edeceğe benziyor.
4. Gönlümüzün şampiyonu Hulk’u Bruce Banner formunda görüyoruz. Dikkate çarpan önemli nokta ise Bruce’u ve Hulkbuster’ın kolunu aynı sahnede gördük. Akıllara şu soruyu getirdi:’Hulk ,Hulkbuster’ın içinde mi olacak?’.
5. Black Widow yeni tarzı ile dikkatleri yine üzerine çekeceğe benziyor. Bize bunu gösterdi.
6. Ironman’i yeni kıyafetiyle Thanos’tan dayak yer iken görüyoruz. Yeni kıyafeti baya bir ilgince benziyor.
7. Vision’ı yerde acı içinde kıvranırken görüyoruz.
8. Black Panter’i Vakanda da konuşur iken görüyoruz ve savaşın Vakanda da olacağını anlıyoruz.

THANOS ORTALIĞI FENA DAĞITACAK
Fragmanı özetleyecek olursak Thanos Dünya’yı yıkıp geçecek.Kahramanlarımız sonunda gerçek bir kötü görecekler. Ve filmin kesinlikle sinemada izlenmesi gerekiyor.

Bu Yazıyı beğendiniz mi?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir