Deadpool Pikachu Rolünde!

Çizgi roman dünyasının haylaz karakteri Deadpool ile özdeşleşen Ryan Reynolds‘ın Detective Pikachu filminin de başrolünü üstleneceği ortaya çıktı!

Pokemon Go’nun popüler olmasıyla birlikte sevdiğimiz seri bir kez daha gündeme gelmişti. Bu fırsatı değerlendirmek isteyen Legendary Entertainment da Detective Pikachu filminin hazırlıklarına başladıklarını duyurmuştu. Fakat bu projeye dair heyecan uyandıran son gelişme geçtiğimiz sene yaşanmıştı. Filmin senaryosunu Nicole Perlman’ın yazdığı, yönetmen koltuğunda Rob Letterman‘ın oturacağı açıklanmıştı. Aradan geçen zamanın ardından başrolde izleyeceğimiz isim de belli oldu!

Hikayemizin ana kahramanı Pikachu’ya Ryan Reynolds hayat verecek. Reynolds’a Justice Smith ve Kathryn Newton eşlik edecek.

Büyük Detektif Pikachu Nedir?

Büyük Dedektif Pikachu, 2016’da Japonya’da piyasaya sürülen bir video oyunu. Oyunda bir çocuk karakterle etrafta sırları çözmeye çalışıyoruz. Bu süreçte yanımızda Pikachu eşlik ediyor ve daha da önemlisi konuşabiliyor. Bir Sherlock Holmes şapkası bile takan Pikachu, bu şekilde gizemli olayları araştırıyor.

Filmin konusu ise şöyle; Smith’in karakterinin babası kaçırılır. Bu durum onu, babasını bulmak için Detective Pikachu ile çalışmak zorunda bırakır. Newton ise onlara bu maceralarında yardım eden küstah bir gazeticiyi oynamakta.

Raporda, Pikachu’nun dijital olarak yerleştirildiği bir canlı aksiyon filmi göreceğimiz ortaya çıktı. Yani Yüzüklerin Efendisi’ndeki Gollum gibi olacak. Bu filmde animasyon karakterini canlandıracak isim ise, biricik Deadpool’umuz Ryan Reynolds olacak.Bu Yazıyı beğendiniz mi?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir