Jurassic World:Fallen Kingdom fragman geldi!

Ve beklenen gerçekleşti, 2015’te çıkan Jurassic World filminin devamı olarak adlandırılan Jurassic World: Fallen Kingdom’ın ilk resmi fragmanı yayınlandı.

Başrollerimiz Christ Pratt ve Dallas Howard’ı bir önceki filmde olan sorunlarından daha büyük bir sorun beklemekte. 2015 yıllında vizyona giren ilk film, Jurassic Park hayranları tarafından çok fazla beğenilmişti. Öyle ki 1.6 milyar dolarlık bilet satışı ile tüm zamanların 4. en büyük hasılatını elde etmişti (WOOAAAW). Serinin devam filmi niteliği taşıyan Fallen Kingdom, fragmanı ile bir önceki filmi aratmayacak gibi duruyor. Fallen Kingdom’da yönetmenlik koltuğuna Juan Antonio Bayona oturuyor. Colin Trevorrow ve Derek Connolly’nin senaryosunu yazdığı filmin başrolünde ise Owen Grady karakterini canlandıran Christ Pratt ve Claire Dearing rolü ile Dallas Howard yer alıyor.

İlk fragman, 2018 Haziran ayında yayınlanacak film hakkında ilginç ve sevinç uyandıran bilgiler veriyor. Hatırlamayanlar için özet geçelim. İlk filmde Isla Nublar Adasın’da dinozorlar serbest kalmış ve Jurassic World kapatılmıştı. Fragmandan anlaşılacağı üzere bu kez insanlar değil dinozorlar tehlikede. İlk filmde dinozorları yalnızca bir süs eşyası olarak gören bir park yöneticisi olan Claire Dearing, yaşanan felaketten sonra bir dinozorları koruma grubu oluşturuyor. Owen Grady’yi de gruba dahil eden Dearing, dinozorların neslinin tükenmemesi için adaya gidiyor. Fakat beklenmedik bir sürpriz ile karşılaşan ikili, kendilerini patlayan bir volkanın yanı başında buluyorlar.

İlk filmde olduğu gibi heyecan ve gerilimin zirvede olacağı Jurassic World: Fallen Kingdom, Birleşik Devletler’de 22 Haziran, Avrupa’da ise 8 Haziran 2018’de vizyona girecek. Filmin ilk fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.Bu Yazıyı beğendiniz mi?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir