Wolverine – Hugh Jackman geri dönüyor!

Evet yanlış duymadınız Efsane Wolverine Marvel’e geri dönebilir.

  Son Logan filmiyle mükemmel bir şekilde, Wolverine karekterine dramatik bir yol ile veda eden Hugh Jackman’ın yeniden Wolverine karekterine dönebileceği söyleniyor. Bunun nedeni ise potansiyel olarak Disney ve Fox Stüdyolarının anlaşmaya gitmesi. Marvel Sinema Evreni’nin en uzun soluklu karakteri açık ara gönlümüzün kralı Wolverine’dir.

  Karakterin tabiki de bu kadar popüler olması ve X-Men serisinin önüne geçmesini sağlayan kişi Hugh Jackman. Oyuncu Resmen Wolverine için doğmuş. Karakteri o kadar iyi benimsedi ki, Wolverine denilince herkesin aklına Hugh Jackman geliyor. Disney ve 21. Century Fox Stüdyoları arasında uzun zamandır konuşulan potansiyel bir anlaşma var. Bu anlaşma, diğer Marvel filmleri yüzünden biraz geri planda kalmış olan X-Men serisini, Avengers’ın olduğu seriye dahil etmek üzerine. Daha önce Disney’in sinema haklarını elinde bulundurduğu Örümcek Adam için benzer bir anlaşma yapılmış ve karakteri, Avengers: Civil War filminde görmüştük.
  Bu anlaşmalardan dolayı X-Men ve Wolverine karekterlerinin ana seri yani Marvel Sinematik Evrenine geçişi tartışılıyordu. Eğer söylentiler doğru ise taraflar bu duruma gayet sıcak bakıyorlar. Bu, biz Wolverine hayranları için sevindirici bir haber çünkü Wolverine’i Avengers ekibi ile birlikte görmek harika bir şey olacaktır.

  Şubat 2017’de Logan filminin ilk yankıları duyulurken aktör Hugh Jackman konu hakkındaki düşüncelerini zaten iletmiş, Avengers serisine çapraz geçiş için şartların sağlanması durumunda role geri dönmek isteyeceğini bildirmişti. Ayrıca henüz X-Men serisi inşa aşamasındayken bu konu gündeme gelmişti ve iki şirketin gerekli anlaşmayı sağlayamaması sebebiyle Wolverine’li bir Avengers’tan mahrum kalmıştık.Bu Yazıyı beğendiniz mi?
 • Fascinated
 • Happy
 • Sad
 • Angry
 • Bored
 • Afraid

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir